WoodMan

WoodMan

# 206 2 поверх     На плані >

Телефон:
0975859981
Категорії товарів:
Корпусні меблі

   Створене у 2012 році приватне підприємство «WoodMan» зорієнтувало свою роботу на виробництво дитячих меблів з масиву деревини. Виробництво розвивалось і з 2015 року відкрило підрозділ для роботи з індивідуальними замовленнями. За Вашими побажаннями, наші дизайнери спроектують, а виробничники втілять у матеріалі меблі, які найкраще впишуться у Ваш інтер'єр. Адже, строрюються саме для нього і є неповторними та ексклюзивними.

   Девіз фірми - виробництво лише екологічно-безпечних товарів та бережливе ставлення до природи у процесі виробництва.

   Підприємство розташоване в екологічно чистій зоні поблизу Яворівського національного природного парку у Львівській області. При виробництві продукції використовується сучасне високотехнологічне обладнання, що дозволяє досягнути високої якості випуску готової продукції.

   Підприємство має повний, завершений і контрольований на кожному етапі цикл виробництва, чим гарантується екологічна безпека виробів.

   Виробничий процес включає: самостійний вивіз сировини з лісу, розпилення, сушіння у власній автоматизованій сушильній камері, механічну обробку, опорядження, складання готової продукції, доставку та монтаж.