Тіволі

Тіволі

# 139 1 поверх     На плані >

Телефон:
097 089 5009,098 659 06 08
Сайт:
www.tivoli.ua/
Категорії товарів:
Столи та стільці

"Є меблі,про які говорять люди,а є меблі які говорять самі за себе! Комфорт і затишок у кожний дім!"

Саме такі меблі й пропонує Вам ТМ "Тіволі".ТМ "Тіволі" займає передові позиції на українському ринку меблів.Торгова марка "Тіволі" була створена на основі 15-ти річного досвіду роботи з кращими виробниками меблів. Динаміка зростання ТОВ «ТД« Тіволі »дозволяє працювати з найбільшими виробниками Україна, Європи, Росії і скандинавських країн. ТМ «Тіволі» займає передові позиції на українському ринку меблів. До Вашої уваги ми пропонуємо меблі провідних виробників України, Польщі, Німеччини та інших країн Європи.  Ми є офіційним представником найбільшої  та найсучаснішої фабрики України з виробництва меблів із масиву буку – МК «Стрий».  МК «Стрий» вже понад 40 років є безперечним лідером серед експортерів стільців та столів торговим компаніям Німеччини, Австрії, Голландії, Польщі, країн Прибалтики, СНД та іншим.

Підприємство обладнане унікальним високопродуктивним обладнанням, на якому працюють кваліфіковані спеціалісти. Меблеві вироби виготовляються з екологічно-чистої місцевої лісо сировини. Компанія «Тіволі» тестує кожний свій виріб на спеціальних випробувальних станках. Асортимент ТМ «Тіволі» включає в себе стільці (понад 50 моделей), столи (понад 20 моделей) та інші вироби.

Наші меблі пристосовані для облаштування сучасної оселі, а також для ресторанів, готелів та інших закладів, крім цього, меблі виготовлені з якісної деревини бука прослужать Вам не один десяток років, створюючи затишок та комфорт.

Більш ніж 80% всієї продукції ТМ "Тіволі" йде на експорт.

Ми пропонуємо Вам найкращий вибір стільців та столів, підібраних відповідно до Ваших вимог та потреб!