Skano

# 145 1 поверх     На плані >

Телефон:
0672560571
Сайт:
www.skano.com/furniture/ru/
Категорії товарів:
Корпусні меблі

Традиції майстрів 19 століття і сторічну Дизайну Історію системи модульної в сьогоденні продовжує час меблева серія Skano Classic. Виробництво цієї елегантної і практичної системи книжкових полиць розпочалося в 1994 році.

Завдяки застосуванню сучасної столярної технології, меблева серія Classic вийшла за межі первісної сфери застосування - домашнього кабінету і бібліотеки. Вироби марки Classic широко використовуються в житлових, столових і дитячих кімнатах, а також в прихожих, тому додатково створюються нові елементи, виходячи з потреб сучасної людини.

Основними елементами меблевої серії Skano Classic є цокольні елементи, книжкові полиці, карнизи, а так само навісні елементи, які дозволяють створювати композиції бібліотек, що відповідають вимогам покупця. Крім книжкових полиць, в колекцію входять також письмові столи, етажерки, що обертаються, диванні столики, стільці, обідні столи, шафи-руло в цілому більше 80 різних виробів.

При виробництві меблів використовуються такі якісні матеріали, як береза, фанера та столярна (ребриста) плита. Таким чином ці матеріали з давніх часів застосовуються в меблевій промисловості, за допомогою сучасних технологій виготовляються меблі, які за своїм стилем завжди будуть  нагадувати Вам 19 століття.

  • Skano
  • Естонія
  • Україна

КОЛЕКЦІЇ

Корпусні меблі

М'які меблі

Столи та стільці