MERX

# 006 -1 поверх     На плані >

Телефон:
т.032 2435234 т/м 0679401818
Сайт:
www.merx.ua/kukhni
Категорії товарів:
Кухні

В салоні ви маєте можливість, придбати  кухні, вбудовану техніку, мийки, сотери, дозатори, змішувачі, холодильники і т.п.

Мебель MERX
MERX - це меблева компанія з багаторічним досвідом роботи на вітчизняному та світовому ринках. Заснована в 1993 році, компанія закріпила чіткі позиція лідера меблевої індустрії.
Головна філософія MERX - «безперервний розвиток», що дає можливість постійно оновлювати та вдосконалювати технічну базу і виробничі ресурси. На базі сучасної фабрики MERX виробляє меблі для дому, кухонні меблі, меблі для ванних кімнат, офісні меблі та меблі для HoReCa і магазинів. MERX також є надійним і стабільним імпортером торгового обладнання, італійських меблів відомих брендів, і виступає ексклюзивним представником французької фабрики Country Corner.
На сьогоднішній день дилерська мережа компанії охоплює понад 300 фірмових салонів MERX по всій Україні. Крім цього бренд MERX представлений в країнах СНД, Естонії, Литві, Латвії, Великобританії, США та Канаді. Це доводить те, що продукція компанії визнана і затребувана.

Добре налагоджена логістичний ланцюжок, оптимізована доставка і якісне сервісне обслуговування забезпечують високу лояльність клієнтів.
За 24 роки успішної роботи ми створили більше: 98 000 функціональних кухонь, 75 000 комфортних спалень, 60 000 практичних віталень і десятки тисяч престижних кабінетів; ми забезпечили меблями понад 16 000 офісів успішних компаній; крім цього, безліч готелів, барів, ресторанів і магазинів обладнані спеціалізованими меблями нашого виробництва.

За ці роки ми подарували радість і комфорт понад 400 000 сімей, яких компанія MERX забезпечила якісної і надійної меблями.

Індивідуальний підхід до клієнтів і готове інтер'єрне рішення закріпили нас на позиціях лідера, якому вдалося змінити сприйняття якості, довівши споживачеві, що справжня меблі повинна поєднувати комфорт, дизайн і надійність.

Наші партнери - тільки перевірені світові бренди, які мають високий рівень довіри серед споживачів і визнані кращими в своєму сегменті.

  • Merx
  • Україна

КОЛЕКЦІЇ