LisMaster

LisMaster

# 002 -1 поверх     На плані >

Телефон:
067 37 12 455, 066 638 73 73
Сайт:
www.lismaster.com.ua/ua/
Категорії товарів:
Кухні
Меблева фабрика LisMaster була заснована в 2006 році українськими громадянами і, на даний момент, має 100% український капітал. Її створенню передувала велика робота по інвестуванню в засоби виробництва, технології та людський капітал. Незважаючи  на свій вік, вже в рік створення МФ LisMaster підписала свій перший контракт зі світовим гігантом у сфері меблевого бізнесу – шведською фірмою IKEA. На протязі п'яти років МФ LisMaster була одним з небагатьох українських постачальників IKEA. Вся продукція МФ LisMaster йшла на експорт, в основному, в країни Західної Європи.
Станом на сьогодні, основним видом діяльності МФ LisMaster є виробництво високоякісних меблів кухонної групи з масива дерева. Головною відмінною рисою виробничого процесу є його повний цикл: від заготівлі дерева до готового продукту. Таким чином, досягається можливість повного контролю якості на кожній стадії виробництва. Повний цикл виробництва і гарантія якості від виробника, разом з грамотною маркетинговою стратегією та широкою дилерскою мережею, дозволяє МФ LisMaster конкурувати з найтитулованішими виробниками кухонь як в Украині, так і за її межами.
МФ LisMaster є членом Української Асоціації Меблевиків (УАМ).
З моменту створення, МФ LisMaster бере участь у всіх великих меблевих виставках України. В 2014 році, на виставці KIFF'2014, наша нова кухня Premiera отримала диплом "За збереження традицій", а в 2015 набір кухонних меблів Foresta було визнано переможцем та нагороджено дипломом "Кухня 2015". В 2016 році наша компанія отримала нагороду в категорії "Кухня в класичному стилі"
Купуючи продукцію фірми LisMaster, Ви отримуєте ряд переваг:
-    Повний цикл виробництва;
-    Високоякісне обладнання;
-    Висока якість допоміжних матеріалів та фурнітури;
-    Індивідуальний підхід;
-    Гарантія від виробника до 10 років;
-    Знак LisMaster на кухні та сертифікат якості, що підтверджують оригінальність продукту.