Lato

# 115 1 поверх     На плані >

Телефон:
(032) 242 04 38
Сайт:
www.lato.kiev.ua
Категорії товарів:
М'які меблі

LATO - це фабрика, яка ставить ціль зробити повсякденне життя ще більш прекрасним, наповнити наші оселі теплом та затишком, при цьому зберегти індивідуальність та підкреслити красоту кожного виробу ..!

Меблева фабрика LATO – український виробник ексклюзивних м’яких меблів найвищого ґатунку.

Усі наші меблі збираються вручну, з любов’ю та прискіпливістю до дрібниць. Саме така якість виготовлення м’яких меблів дозволяє говорити при її придбанні, що витрати на неї — це оправдані довгострокові інвестиції. Звичайно, створення найкращих меблів було б неможливим без використання сучасного спеціалізованого обладнання. Саме тому на нашій фабриці використовується обладнання провідних світових виробників. Також ми використовуємо найкращі матеріали для наповнення наших меблів, як наприклад латексоподібне ППУ, які дозволять вам - відчути комфорт, а диванам - прослужити багато років!

Наш модельний ряд домоможе Вам знайти саме той диван, який пасуватиме до Вашого стилю - будь це класика чи сучасний модерн.

Наші клієнти можуть бути впевнені - вибираючи LATO, ви отримуєте не лише високу якість, але й самий сучасний, модний та ексклюзивний продукт!

 
 

КОЛЕКЦІЇ