Calligaris

Calligaris

# 201 2 поверх     На плані >

Телефон:
8 032 242 52 46, 066 147 00 34
Сайт:
www.calligaris.it/
Категорії товарів:
М'які меблі
Корпусні меблі
Матраци та ліжка

Calligaris – це італійська торгова марка, яка з’явилась на ринку в 1923 році і вже понад 90 років успішно працює в меблевій галузі.

Продукція, що продається в усьому світі – це результат постійних наукових досліджень та новаторських рішень.

Розробка кожного виробу Calligaris - це процес, що вимагає глибокого знання ринку і уміння знайти потрібний баланс між технологіями і експериментом. Підхід базується  на всіх необхідних елементах: безперервні інвестиції в розширення і поглиблення асортименту виробів, спільно з дослідженнями в напрямку функціональності.  Все це виражається у величезній гамі колекцій, завжди різноманітних і завжди неповторних.

У каталогах фабрики Calligalis - більше 800 моделей стільців, обідніх столів, , меблевих аксесуарів (вішаки, дзеркала, журнальні столики, консолі, вази, килими), корпусних меблів (модульні системи, тумби, комоди, стелажі, диванів з великою модульністю, крісел, та спальна зона – ліжка, приліжкові тумби та комоди.

Дизайн меблів Calligalis (Каллігаріс) розробляють дизайнери зі світовим ім'ям (Roberto Lucci & Paolo Orlandini, Adriano Balutto, Edi & Paolo Ciani, Fabio Bortolani, Stefano Сavazzana, Pininfarina та інші).

Сьогодні Calligalis - це марка, яку знають у всьому світі. 

КОЛЕКЦІЇ