Ярмарок енергозбереження

Ярмарок енергозбереження

18.05.2017 р.

Енергозбереження – як ніколи актуальна тема. І актуальна вона вже СЬОГОДНІ, а не в майбутньому. Енергозберігаючі технології, електрокари, гіроскутери, моно колеса – це вже терміни сьогодення, які з неймовірною швидкістю пробиваються в наше життя. І якщо питання енергетичної незалежності в межах свого житла раніше було досить абстрактним, зараз це вже абсолютно можливо та доступно. Це саме стосується і електрокарів, які раніше можна було уявляти лише як фантастику – зараз вони стають як нівколи актуальними. 

Постійне зростання тарифів на комунальні послуги змушує українців все частіше замислюватись  над придбанням приладів та матеріалів, що допомагають оптимізувати  та зменшити споживання ресурсів. Актуальності набуває також збереження екології, що підштовхує жителів нашої країни до купівлі електричного чи гібридного транспорту.

Ми стежимо за сучасними ринковими тенденціями та потребами споживачів,  тому запрошуємо Вас відвідати Ярмарок енергозберігаючих технологій та індивідуального електричного транспорту, який має на меті зібрати кращих гравців ринку, та є основним інструментом представлення сучасних технологічних рішень і продуктів потенційним споживачам.