МАРК - СТИЛЬ ЖИТТЯ, ЩО СПОВНЕНЕ НЕСПОДІВАНОК

МАРК - СТИЛЬ ЖИТТЯ, ЩО СПОВНЕНЕ НЕСПОДІВАНОК

Термін дії акції:
24.10.2016 р. - 20.12.2016 р.

Умови акції

Центр меблів та інтер'єру "МАРК" дарує своїм покупцям грошові сертифікати та приємні подарунки!
Усі, хто придбали товар у салонах ТЦ "Марк" на суму від 15000 грн, мають нагоду стати учасником акції та отримати горошовий сертифікат на 5000 грн.
 
Для цього Вам необхідно:
1) З чеком звернутись на рецепцію, що знаходиться у холі. 
2) Заповнити анкету. 
3) Гарантовано отримати Клубну карту, яка дозволяю здійснювати покупки зі знижками у салонах ТЦ.
4) Методом жеребкування, виграти сертифікат на 5000 грн. або 2000 грн. Або отримати в подарунок фірмову чашку від Центру меблів та інтер'єру "МАРК".

Якщо Ви стали власником одного із серифікатів:

Кожен Власник Сертифіката може розрахуватися ним за будь-який товар  на суму 5000 грн. або 2000 грн. у будь-якому зі салонів ТЦ Марк, який він обирає сам протягом 20 днів з моменту отримання сертифіката, але не пізніше 30 січня 2017 р. Власник Сертифіката може розрахуватися ним в межах зазначеної суми, різниця від вартості товару оплачується покупцем самостійно. Увага! Знижки на товар, придбаний за цим Сертифікатом не розповсюджуються. Сертифікат не обмінюється на грошовий еквівалент. Сертифікат не передається іншим особам. Втрачений сертифікат відновленню не підлягає.

У разі, якщо Учасник Акції, який виграв і не отримав Сертифікат або ж отримав  і не забрав його чи не отоварив до 30 січня 2017 р. у  місці проведення Акції, в якому відбувався розіграш, такий Учасник Акції втрачає право на отримання/отоварення Сертифіката після визначеного умовами Акції терміну. Жодні поважні причини та/або докази наявності поважних причин того, що Учасник Акції не забрав /не отоварив Сертифікат у зазначений строк, не надають права такому Учаснику Акції вимагати від Організатора Акції будь-якої компенсації, відшкодування, тощо.

ПРОЦЕДУРА ОТОВАРЕННЯ СЕРТИФІКАТА

 • Клієнт здійснив покупку від 15000 грн, заповнив Анкету учасника та в результаті жеребкування став переможцем одного із сертифікатів (на 5000 або 2000 грн.); 
 • Представник  адміністрації ТЦ Марк на Рецепції при видачі Сертифіката, заповнює відривну частину сертифіката – вписує паспортні дані переможця і вносить їх в базу персональних даних Організатора Акції (базу ТЦ).. 
 • Протягом 20 днів після отримання Сертифіката, але не пізніше 30 січня 2017 р. Покупець може реалізувати Сертифікат у  обраному  ним салоні на загальну суму покупок – 5000 або 2000 грн
 • При здійсненні покупки (отоваренні Сертифікату) Продавець Салону заповнює всі поля верхньої частини Купону (зворотня сторона Сертифіката), а саме: Назва Салону/Дата покупки/№ Договору, рахунка чи іншого платіжного документа, який підтверджує здійснення покупки/П.І. продавця/Підпис продавця
 • Покупець зі заповненим купоном відправляється до Адміністраційної стійки ТЦ Марк для підтвердження Замовлення.
 • Представник Адміністрації ТЦ Марк робить звірку з базою Фінальних переможців Акції (по номеру сертифіката і ПІБ учасника) 
 • Вносить в базу покупок дані про Покупку: Назва Салону/Дата покупки/№ Договору /рахунка чи іншого документа, який підтверджує здійснення покупки,/П.І. продавця;
 • Салон отримавши підтвердження, залишає нижню відривну частину сертифіката, прикріплює її до Договору і  відвантажує товар покупцеві.
 • Салон гарантує належну якість відвантаженого товару.
 • Відривна частина Сертифіката з даними про покупку прикріплюється до Договору покупки і зберігається Салоном як підтвердження здійснення продажу за Сертифікатом.
 • Оплата замовлення бухгалтерією ТЦ Марк здійснюється не пізніше 1-го місяця від дати здійснення покупки
 • Якщо вартість товару перевищує суму Сертифіката, – покупець доплачує різницю самостійно.
 • Якщо вартість сумарних покупок менша за номінал сертифікату, залишок суми по Сертифікату «згорає», грошовий еквівалет суми залишку не видається.
Приходьте у Центр меблів та інтер'єру "МАРК" та отримайте більше, аніж сподівались!